نبرد نهایی
امام على علیه‏السلام : هر كس چشم خود را [از نامحرم] فرو بندد، قلبش راحت می‏شود.
به من گفتند به این «آقا» کاری نداشته باش و چیزی نگو ولی من گفتم اخلاقا و شرعا نمی توانم، گفتند پس جایی در بین ما نداری و برو! ولی بعد دیدند بد شد و گفتند برو پدافند الان هم می گویند چیزی درباره فلانی نگو.»

داوود احمدی نژاد نماینده ویژه رئیس جمهور در پدافند غیرعامل گفت: فساد بزرگ بانکی اخیر تنها یکی از پرونده هایی است که با دست خط جریان انحرافی دولت اتفاق افتاده است.

به گزارش خراسان داوود احمدی نژاد در همایش «از ادعای ولایت تا ولایت مداری» که به همت تشکل دانشجویی جامعه اسلامی دانشگاه فردوسی عصر روز گذشته در تالار دانشکده اداری و علوم اقتصاد برگزار شد فساد بانکی اخیر را تنها یکی از پرونده هایی برشمرد که با دست خط جریان انحرافی اتفاق افتاده است.

وی با بیان این که پرونده «فولاد خوزستان» را وی از ماه ها قبل به کمیسیون اصل ۹۰ گزارش داده بود ادامه داد: «فقط این ها که نیست ۱۰برابر اختلاس در ماجرای عذرخواهی ترکیه از ارمنستان و پرداخت غرامت انجام شده است!»

وی افزود: « و این یک مورد است، در قضیه ای که یک لوح از سفیر انگلیس گرفتند و درازای آن ۲ تا قول دادند، یکی این که آن نکاتی که درباره ایران کاوش شده هبه کنند به آن لوح تا آن کامل شود (می خواهم) ۱۰۰سال هم نشود»

وی ادامه داد: «ما ۳۲سال در برابر ترکیه طوری رفتار کردیم که تنش بین ما و ترکیه نباشد چون اهم و مهم است، ما گفتیم شیطان بزرگ را باید تکلیفش را روشن کنیم نه این که با جای دیگری درگیر بشویم. این ها در واقع آمدند درگیر کردند. بعد از این که گفت ترکیه از ارمنستان عذرخواهی کند، غرامت بدهد نمی دانید چه شد،چون همین اتفاقی که در این اختلاس شد ۱۰برابرش آن جا شد که آن را ساکت کنند.»

وی همچنین به تضاد ادعای ولایت مداری با رفتار و گفتار برخی مسئولان اشاره کرد و گفت: آنانی که به دنبال برگزاری جشن نوروز و جشن ۲۵۰۰ساله شاهنشاهی هستند چه سنخیتی با ادعای ولایت مدارانه دارند؟

داوود احمدی نژاد با تاکید بر این که شکوفایی و اعتبار برجسته کشور از برکت مکتب اسلام است نه مکتب ایرانی افزود: عزت ما از نظام ولایی است نه از مکتب ایرانی نماینده ویژه رئیس جمهور در سازمان پدافند غیرعامل در ادامه سخنان خود بذل و بخشش های جریان انحرافی، نفی اصالت حجاب، زیر سوال بردن ارزش حجاب در نشریه خاتون، عزل و نصب های نادرست و همایش ایرانیان مقیم خارج را از دیگر رفتارهای متضاد با اندیشه ولایت مداری برشمرد و تصریح کرد: این همه افراد فرهیخته و توانمند در کشور داریم چرا به جای این که آنها را جذب کنیم به دنبال ایرانیان مقیم خارج هستیم، اگر این ها به شما و کشورشان دل داشتند که فرار نمی کردند.

داوود احمدی نژاد توجه نکردن به فرمایشات رهبری را آفتی برای نظام دانست و اظهار داشت: مقام معظم رهبری ۳بار تذکر دادند و بعد کتبا و رسما نوشتند. وقتی می گویند نباشد پس نباید باشد.

وی در پاسخ به سوال یک دانشجو که پرسید «ولایت مداری رئیس جمهور را با توجه به جریان انحرافی، برکناری برخی وزرا و این که گفته اند رابطه من با مقام معظم رهبری رابطه پدر و فرزندی است را چطور ارزیابی می کنید» اظهار داشت: «مرز عقیده مهم است نه مرز مادی. امروز کسی در کنار ما قرار گرفته که آیات الهی را اشتباه بیان و تحلیل می کند، خودتان فکر کنید چه ارتباطی می تواند وجود داشته باشد، برخی از من می خواهند اسم ببرم ولی شما با یک اشاره باید متوجه شوید.»

به من گفتند چیزی درباره آن «آقا» نگو

داوود احمدی نژاد همچنین در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر سمت و مشاغل وی قبل از دوران ریاست جمهوری برادرش توضیح داد:« بعد از انقلاب وارد کمیته و سپاه شدم و افتخار می کنم سردار سپاه هستم. در دولت نهم بعد از این که دیدم عناصر نامطلوب در دولت نفوذ پیدا کرده اند با وجود این که نیاز مالی نداشتم وارد مجموعه بازرسی شدم اما به من گفتند به این «آقا» کاری نداشته باش و چیزی نگو ولی من گفتم اخلاقا و شرعا نمی توانم، گفتند پس جایی در بین ما نداری و برو! ولی بعد دیدند بد شد و گفتند برو پدافند الان هم می گویند چیزی درباره فلانی نگو.»
نوع مطلب : حلقه انحرافی، سیاسی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


درباره وبلاگ

حدیث از امام رضا (ع) :"همانا از كسانی كه مدعی مودت ما اهل بیت (ع) هستند، كسی هست كه در فتنه‌گری، برای شیعیان ما از دجال شدیدتر است. (راوی) گفتم: برای چه؟ (امام) فرمودند: به خاطر دوستی با دشمنان ما و دشمنی با دوستانمان. چون چنین شد، حق با باطل آمیخته می‌شود و مؤمن از منافق بازشناخته نمی‌شود."
---------
امام خامنه ای(حفظه الله) : بصیرت یعنی اینکه بدانیم شمری که سر امام حسین (ع) را برید همان جانباز جنگ صفین بود که تا مرز شهادت پیش رفت.
-------
امام صادق(ع) فرموده‌اند "ایمان خود را قبل از ظهور تكمیل كنید چون در لحظات ظهور ایمانها به سختی مورد امتحان و ابتلاء قرار می‌گیرند. "(كافی/1/370/6 ؛ كمال‌الدین/1/18)
-------
آیت الله محمد تقی مصباح یزدی :
در پاسخ به سؤالی مبنی چگونگی مقابله جوانان با مفاسد اخلاقی، گفت: بهترین و آسان‌ترین راهی که جوانان می‌توانند برای مقابله با مفاسد اتخاذ کنند، توسل به حضرت بقیة‌الله‌الاعظم(عج) است.
-------
عبدالله بن سنان می‌گوید: حضرت صادق علیه السلام فرمود: به زودی شبهه‌‌ای عارض شما می‌گردد؛ پس (در ایام) بدون نشانه‌ای که دیده شود و بدون امامی که شما را هدایت کند باقی خواهید ماند. در آن روز کسی نجات نمی‌یابد مگر آن کسی که به دعای غریق، دعا کند.
عرض کردم: «دعای غریق چیست؟» فرمود: می‌گویی:
یا اللهُ یا رَحْمنُ یا رَحِیمُ یا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ ثَبِّتْ قَلْبِی عَلَی دِینِکَ
من گفتم: یا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الاَبْصارِ ثَبِّتْ قَلْبِی عَلَی دِینِکَ. (راوی کلمه و الابصار را به دعا اضافه نمود) حضرت صادق علیه السلام فرمودند: «به راستی که خدای عزّوجل مقلب القلوب و الابصار است، اما آن‌چنان که من گفتم بگو: یا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ ثَبِّتْ قَلْبِی عَلَی دِینِکَ.»
----------
اگر این ولایت فقیه جهانگیر شود، امام زمان ما خواهد آمد، و این مقدمه سازی برای ظهور حضرت است. ما در دوران نائب امام زمان امتحان می‌شویم برای خود حضرت؛ اگر در امتحانات پای رکاب ولی فقیه ـ نائب امام زمان(ع) ـ پیروز شدیم، به امام زمان(ع) خواهیم رسید.
--------
امام صادق(ع):«امام خودت را بشناس، زیرا، هرگاه، امام خود را شناختی، تقدم یا تاخر این «امر ظهور»، زیانی به تو نرساند.»
---------
راز امنیت ایران از نگاه آیت الله جوادی آملی : ما (ایرانیان) به برکت اهل بیت علیهم‌السلام در میدان مین از مصونیت برخورداریم.
---------
«ان یَشَأ یُذهِبكُم ایُّهَا النّاسُ و یأتِ بِآخَرینَ وَ كانَ اللّهُ على ذلكَ قدیر» (نساء: 5.)133 اى مردم، اگر او بخواهد شما را از بین مى‌برد و افراد دیگرى به جاى شما مى‌آورد و خدا بر این كار تواناست.

آیه در سیاق برخى آیات در بى‌نیازى خدا از طاعت مردم و عدم زیان از مخالفت مردم است؛ زیرا آنچه در آسمان و زمین است مِلك اوست. سپس مى‌فرماید: براى خدا هیچ مانعى ندارد كه شما را از بین ببرد و جمعیتى آماده‌تر و مصمّم‌تر جانشین شما كند و خداوند بر این كار توانایى دارد.

شیخ طوسى، طبرسى، میبدى، زمخشرى، قرطبى، آلوسى، فیض كاشانى، طبرى و دیگر مفسّران از رسول خدا نقل كرده‌اند: «وقتى این آیه نازل شد، رسول خدا دست خود را به پشت سلمان زد و فرمود، آن جمعیت قوم این مرد، یعنى مردم عجم و فارس هستند.»

در بیابان گر به شوق کعبه خواهی زد قدم ... سرزنش ها گر کند خار مغیلان غم مخور
مدیر وبلاگ : مسعود موسوی
مطالب اخیر
موضوعات
پیوندها
نویسندگان
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

                    
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic