نبرد نهایی
امام على علیه‏السلام : هر كس چشم خود را [از نامحرم] فرو بندد، قلبش راحت می‏شود.

امام خامنه ای: 20/6/88
مردم به وسایل و روش‌های گوناگون مسئولان را نصیحت كنند تا مبادا آنها دچار لغزش شوند چرا كه انحراف و لغزش مسئولان، برای نظام، كشور و مردم خطرناكتر است.
 
 علی غفاریان در صراط نیوز نوشت: این روزها "انحراف" واژه ای است که بیشترین کاربرد را در رسانه ها پیدا کرده است .


 "جریان انحرافی"، "فرقه منحرف"، "گروهک انحرافی"و "خط انحرافی" بارزترین لغاتی است که برای مشخص کردن تعدادی از اشخاص اثرگذار بر روی رئیس جهور به کار می رود .

اما به راستی احمدی نژاد منحرف شده است؟ معیار انحراف چیست؟ او از چه چیزی انحراف پیدا کرده است؟

 
وقتی علماء و روحانیون، فرمانده سپاه پاسداران، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، نزدیکان سابق رئیس جمهور، خانواده درجه یک ، مشاوران و معاونین سابق وی، برخی از وزرای دولت نهم و . . . دائما از انحراف سخن می گویند آیا خدای ناکرده خلاف واقع گفته و یا حقیقت امر به حدی است که صلاح شنونده در انکار آن نهفته است؟

 
محمود احمدی نژاد فرزند احمد، شهردار سابق تهران و رئیس جمهور فعلی ایران اسلامی در روزگاری نه چندان دور دائما به شهر مقدس قم رفته و با علما دیدار می کرد اما اخیرا نه تنها به دیدار ایشان نرفته که سفر استانی هیئت دولت به قم هم بنا به دلایلی منتفی می شود!


او زمانی سپر مقابل رهبری محسوب می شد و می گفت آمده ام تا در مقابل تیرهای پرتاب شده به سمت رهبری بایستم اما این روزها یاران سابق ولی امر مسلمین بهترین بهانه برای آزرده خاطر کردن ایشان را احمدی نژاد یافته اند!

 
یادش به خیر تا قبل از رخ عیان کردن نفوذیهای بیخ گوش احمدی نژاد او را هر عاشورا در هیئت های تهران می دیدیم و اکنون! چند سالی می شود که ترجیح می دهد در خانه عزاداری کند .


روزهای نه چندان دور غذای خود را از منزل به محل کارش می آورد تا بی جهت از بودجه بیت المال مصرف نکند اما اینک در سفر به امریکا برای سخنرانی در سازمان ملل متحد یکصد نفر از جمله پسر و عروسش را با خود همراه می کند .


روزگاری به حق از ورود به محدوده ممنوعه سخن می گفت و ابراز می کرد که ظاهرا وارد این محدوده شده است و اینک خودش خط قرمز تعیین می کند و خط و نشان می کشد برای ورود به محدوده ممنوعه اش!

 
و چه زیبا گفت امام خمینی (ره) در نیمه شعبان سال 59 پیرامون حال و هوای این روزهای کشور: "باید اشخاص منحرف را ارشاد کرد و اگر ارشاد نشدند، آنها را منزوی کرد، بی‏ اعتنایی کرد به آنها. هر دفعه ‏ای که شما یک طوری بکنید که با شدت رفتار کنید، آنها مظلومیت به خودشان می‏دهند و برای ما ضرر دارد. باید هم مسائل را گفت و هم آرامش را حفظ کرد، هم مطالب را مردم بدانند گویندگان باید بگویند و هم آرامش را باید حفظ بکنند. و من امیدوارم که کسانی که منحرف بودند، حالا از انحراف بیرون بروند. کسانی که در آغوش ملت نبودند، در آغوش ملت بیایند."


 زمانی برای همه مستکبران دنیا زنگ خطری بود و این اواخر در جمع حامیانش با مظلومیت از مظلوم بودن اطرافیان خود سخن گفت.


رهبر معظم انقلاب خطاب به دولت نهم در اولین دیدار اعضای دولت این انحراف را گوشزد کرده بودند . آنجایی که معظم له فرمودند: "گمان مصونیت از انحراف را مطلقاً در خودمان نباید راه بدهیم؛ یعنى هیچ‏كس نباید بگوید وضع ما كه روشن است و مثلاً در خط صحیح و در خط دین و خدا داریم حركت می ‏كنیم و منحرف نمی شویم؛ نه، چنین چیزى نیست. امكان لغزش و انحراف از خط مستقیم براى همه هست و همه هم وسیله‏ ى اجتناب از این انحراف را دارند."


دیگر به راحتی می توان تشخیص داد که احمدی نژاد از چه منحرف شده است . او نه از اسلام و قرآن و ولایت فاصله گرفته ، که احمدی نژاد از احمدی نژاد منحرف شده است .
نوع مطلب : مقالات، سیاسی، حلقه انحرافی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


درباره وبلاگ

حدیث از امام رضا (ع) :"همانا از كسانی كه مدعی مودت ما اهل بیت (ع) هستند، كسی هست كه در فتنه‌گری، برای شیعیان ما از دجال شدیدتر است. (راوی) گفتم: برای چه؟ (امام) فرمودند: به خاطر دوستی با دشمنان ما و دشمنی با دوستانمان. چون چنین شد، حق با باطل آمیخته می‌شود و مؤمن از منافق بازشناخته نمی‌شود."
---------
امام خامنه ای(حفظه الله) : بصیرت یعنی اینکه بدانیم شمری که سر امام حسین (ع) را برید همان جانباز جنگ صفین بود که تا مرز شهادت پیش رفت.
-------
امام صادق(ع) فرموده‌اند "ایمان خود را قبل از ظهور تكمیل كنید چون در لحظات ظهور ایمانها به سختی مورد امتحان و ابتلاء قرار می‌گیرند. "(كافی/1/370/6 ؛ كمال‌الدین/1/18)
-------
آیت الله محمد تقی مصباح یزدی :
در پاسخ به سؤالی مبنی چگونگی مقابله جوانان با مفاسد اخلاقی، گفت: بهترین و آسان‌ترین راهی که جوانان می‌توانند برای مقابله با مفاسد اتخاذ کنند، توسل به حضرت بقیة‌الله‌الاعظم(عج) است.
-------
عبدالله بن سنان می‌گوید: حضرت صادق علیه السلام فرمود: به زودی شبهه‌‌ای عارض شما می‌گردد؛ پس (در ایام) بدون نشانه‌ای که دیده شود و بدون امامی که شما را هدایت کند باقی خواهید ماند. در آن روز کسی نجات نمی‌یابد مگر آن کسی که به دعای غریق، دعا کند.
عرض کردم: «دعای غریق چیست؟» فرمود: می‌گویی:
یا اللهُ یا رَحْمنُ یا رَحِیمُ یا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ ثَبِّتْ قَلْبِی عَلَی دِینِکَ
من گفتم: یا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الاَبْصارِ ثَبِّتْ قَلْبِی عَلَی دِینِکَ. (راوی کلمه و الابصار را به دعا اضافه نمود) حضرت صادق علیه السلام فرمودند: «به راستی که خدای عزّوجل مقلب القلوب و الابصار است، اما آن‌چنان که من گفتم بگو: یا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ ثَبِّتْ قَلْبِی عَلَی دِینِکَ.»
----------
اگر این ولایت فقیه جهانگیر شود، امام زمان ما خواهد آمد، و این مقدمه سازی برای ظهور حضرت است. ما در دوران نائب امام زمان امتحان می‌شویم برای خود حضرت؛ اگر در امتحانات پای رکاب ولی فقیه ـ نائب امام زمان(ع) ـ پیروز شدیم، به امام زمان(ع) خواهیم رسید.
--------
امام صادق(ع):«امام خودت را بشناس، زیرا، هرگاه، امام خود را شناختی، تقدم یا تاخر این «امر ظهور»، زیانی به تو نرساند.»
---------
راز امنیت ایران از نگاه آیت الله جوادی آملی : ما (ایرانیان) به برکت اهل بیت علیهم‌السلام در میدان مین از مصونیت برخورداریم.
---------
«ان یَشَأ یُذهِبكُم ایُّهَا النّاسُ و یأتِ بِآخَرینَ وَ كانَ اللّهُ على ذلكَ قدیر» (نساء: 5.)133 اى مردم، اگر او بخواهد شما را از بین مى‌برد و افراد دیگرى به جاى شما مى‌آورد و خدا بر این كار تواناست.

آیه در سیاق برخى آیات در بى‌نیازى خدا از طاعت مردم و عدم زیان از مخالفت مردم است؛ زیرا آنچه در آسمان و زمین است مِلك اوست. سپس مى‌فرماید: براى خدا هیچ مانعى ندارد كه شما را از بین ببرد و جمعیتى آماده‌تر و مصمّم‌تر جانشین شما كند و خداوند بر این كار توانایى دارد.

شیخ طوسى، طبرسى، میبدى، زمخشرى، قرطبى، آلوسى، فیض كاشانى، طبرى و دیگر مفسّران از رسول خدا نقل كرده‌اند: «وقتى این آیه نازل شد، رسول خدا دست خود را به پشت سلمان زد و فرمود، آن جمعیت قوم این مرد، یعنى مردم عجم و فارس هستند.»

در بیابان گر به شوق کعبه خواهی زد قدم ... سرزنش ها گر کند خار مغیلان غم مخور
مدیر وبلاگ : مسعود موسوی
مطالب اخیر
موضوعات
پیوندها
نویسندگان
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

                    
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic