نبرد نهایی
امام على علیه‏السلام : هر كس چشم خود را [از نامحرم] فرو بندد، قلبش راحت می‏شود.
در همایش تخصصی "دین زاو" بررسی شد؛
یک کارشناس گفت: برای صهیونیست ها واژه شهادت بی معنا است ولی در جبهه ما که از عاشورا نشأت می گیرد حماسه و شهادت حقیقت وجودی ما است.
به گزارش گروه فرهنگی مشرق به نقل از مهر، دومین همایش تخصصی "دین زاو" به منظور مقابله با تهدیدات اعتقادی دشمنان با بررسی موضوعاتی چون "رصد و بررسی فعالیت­ رسانه ­های بیگانه"، "قدرت و اولیگارشی زرسالاران یهود" و "نحله­ های انحرافی فعال در ایران" در دو بخش نمایشگاهی و نشست‌های تخصصی در فرهنگسرای خاوران برگزار شد.

در سومین روز نشست های تخصصی این همایش نشست "الیگارشی زرسالاران یهود و یک دروغ بزرگ" با سخنرانی سید محمد تقی زاهدی بعد از ظهر جمعه در فرهنگسرای خاوران برگزار شد.

زاهدی در این نشست گفت: دشمن شناسی این جلسات و این کلاسها یک مسئله عبادی و توحیدی است. امام صادق(ع) می فرماید آیا دین به جز حب و بغض است. یعنی دوست داشتن دوستان خدا و دشمنی با دشمنان خدا. حتی برخی علما بر این عقیده هستند که تبری باید جزو اصول دین باشد. آیه آخر سوره مجادله تأکید بسیار جالبی در اهمیت دشمن شناسی دارد و به صورت خیلی واضح و تندی بیان کرده حتی کنایه می زند. «لَا تَجِدُ قَوْمًا یُؤْمِنُونَ بِاللَّهِ وَالْیَوْمِ الْآخِرِ یُوَادُّونَ مَنْ حَادَّ اللَّهَ وَرَسُولَهُ وَلَوْ كَانُوا آبَاءهُمْ أَوْ أَبْنَاءهُمْ أَوْ إِخْوَانَهُمْ أَوْ عَشِیرَتَهُمْ أُوْلَئِكَ كَتَبَ فِی قُلُوبِهِمُ الْإِیمَانَ وَأَیَّدَهُم بِرُوحٍ مِّنْهُ وَیُدْخِلُهُمْ جَنَّاتٍ تَجْرِی مِن تَحْتِهَا الْأَنْهَارُ خَالِدِینَ فِیهَا رَضِیَ اللَّهُ عَنْهُمْ وَرَضُوا عَنْهُ أُوْلَئِكَ حِزْبُ اللَّهِ أَلَا إِنَّ حِزْبَ اللَّهِ هُمُ الْمُفْلِحُونَ» یعنی «قومى را نیابى كه به خدا و روز بازپسین ایمان داشته باشند [و] كسانى را كه با خدا و رسولش مخالفت كرده ‏اند هر چند پدرانشان یا پسرانشان یا برادرانشان یا عشیره آنان باشند دوست بدارند در دل اینهاست كه [خدا] ایمان را نوشته و آنها را با روحى از جانب خود تایید كرده است و آنان را به بهشتهایى كه از زیر [درختان] آن جویهایى روان است در مى‏آورد همیشه در آنجا ماندگارند خدا از ایشان خشنود و آنها از او خشنودند اینانند حزب خدا آرى حزب خداست كه رستگارانند.»

وی افزود: نمی گوید کسانی که دشمن خدا و رسولش هستند دشمن باشند بلکه می گوید کسانی که با خدا و رسولش مخالفت کرده دوست بدارند یعنی کنایه می زند. بعد تأکید می کند که دشمنی با خدا و رسول خدا حتی اگر پدران، یا پسران یا خواهران و عشیره تان بود نزدیک ترین کسانتان هم بود با آنها دشمنی کنید. کلاً سه بار کلمه حزبَ الله در قرآن آمده دو بارش در همین آیه است. می گوید همینها حزب خدا هستند.

وی تصریح کرد: قرآن کتابی است که ما به ازای تاریخی دارد و سبک و جواب و حرفی برای هر قرن دارد. آقای عبدالله شهبازی در کتاب 5 جلدی "زرسالاران یهودی و پارسی" نامگذاری دقیقی کرده و گفته این دشمن ترین دشمنان الیگارشی زر سالاران یهودی هستند. شاید این دسته از بین 13 میلیون یهودی در دنیا 2 میلیونشان را شامل بشود. اقلیت ثروتمند متنفذ که بر اکثریت جامعه جهانی بطور مستقیم یا غیر مستقیم سلطه دارند.

این استاد دشمن شناسی بیان کرد: یهودیان با هم خویشاوند هستند مثل هیچ دینی نیست اینها اصلاً دین نیستند بلکه قوم هستند به غیر از راه خونی هیچ کس نمی تواند یهودی بشود. یکسری خانواده هستندکه با هم فامیل هستند. خانواده ادموند روچیلدها و راکفلرها اینها همه با هم فامیل هستند و همدیگر را در تمام نقاط دنیا حمایت می کنند.

زاهدی افزود: اینها کانال سوئز را در 12 ساعت خریدند اینچنین پولهای هنگفتی دارند. جرج برنارد شاو به اینها که می رسد می گوید تمامی اقتدار کهن شاهان را اینها یکجا دارند. همه چیز را برای خود می خواهند و به هیچ چیزی هم قانع نمی شوند. تا قرن 15 زرسالاران یهود هیچ اقتداری نداشتند پس از کشف آمریکا و برده داری اینها به این ثروت رسیدند. کریستف کلمب با پول یهودی ها به سفرهای خویش پرداخت.  اینها پس از کشف قاره آمریکا با کشتار وسیعی که از بومیان کردند زمین های حاصلخیز آنجا را تصاحب کردند. اولین بار در کوبا پیاده شدند و با کشتاری که انجام دادند زمین های نیشکر و تنباکو بدون کشاورز ماند و برای تأمین نیروی انسانی به برده داری متوسل شدند. از هر 6 برده شمال و شرق آفریقا که می رفتند بیاورند 5 تا کشته می شد. اینها هیچ حقی برای بردگان قائل نبودند فقط اجازه زنده ماندن به آنها داده بودند و هیچ حقوقی به آنها نمی دادند. از کار برده ها محصولات را به همراه اسلحه به خود کشورهای آفریقایی می فروختند و کشتارهای وسیعی پیش آمد.

زاهدی یادآور شد: با درآمد حاصل از محصولات کشاورزی و نیروی مفت برده اینها به ثروت هنگفتی دست پیدا کردند که شرکت های چند ملیتی و بین المللی را تشکیل دادند. کوکاکولا، پپسی کولا، مک دونالد،ساختار این شرکت ها هم همان ساختار برده داری است. اینها در پروتکل ها و اعلامیه هاشان به صراحت اعلام کرده اند که قصدشان حاکمیت بر جهان است. بن گورین و هرتسل یکی حاکمیت بر قدس از نیل تا فرات را مطرح کردند و یکی حاکمیت بر جهان را.

این کارشناس رسانه ادامه داد: در قحطی زمان رضا شاه که 8 تا 10 میلیون ایرانی کشته شد اینها دست داشتند. یهودی ها یک تکنیکی برای مالکیت زمین دارند هر جا که می روند مالک زمین می شوند. جالب است هرجا اینها می روند قحطی می شود.

زاهدی یادآور شد: در فرایند تاریخی 4 قرن یهودی ها در قالب تلمود و پروتکل هایشان به دنبال حکومت بر جهان هستند. بزرگترین بانک ها و شرکت های چند ملیتی مال آنهاست. یکی از مصداق های قدرت نمایی آنها تشکیل اسرائیل بود. یک صهیونیست می گوید ما فلسطین را بلعیده بودیم اما امام خمینی آن را از حلقوم ما بیرون کشید. رویای جشن بر حکومت جهانی اشان را امام نقش بر آب کرد. الان دو نوع حکومت داریم حکومت الهی به رهبری امام خمینی (ره) و در ادامه آیت الله خامنه ای و در مقابل آن حکومت زرسالاران یهود که حکومتی علیه خدا است. ایندو الان در برابر هم صف آرایی کرده اند. خود صهیونیست ها هم قائل به این مرز بندی هستند.

زاهدی تأکید کرد: اینها آنقدر عقب می نشینند که به دیوار بخورند. زیرا ماهیت وجودیشان دروغ است و آبشخور این ماهیت رسانه هایشان هستند که در جهان دروغ پردازی می کنند. آنها برایشان واژه شهادت بی معنا است ولی در جبهه ما که از عاشورا نشأت می گیرد حماسه و شهادت حقیقت وجودی ما است.
نوع مطلب : مقالات، اشرار یهودی یا صهیونیزم، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


درباره وبلاگ

حدیث از امام رضا (ع) :"همانا از كسانی كه مدعی مودت ما اهل بیت (ع) هستند، كسی هست كه در فتنه‌گری، برای شیعیان ما از دجال شدیدتر است. (راوی) گفتم: برای چه؟ (امام) فرمودند: به خاطر دوستی با دشمنان ما و دشمنی با دوستانمان. چون چنین شد، حق با باطل آمیخته می‌شود و مؤمن از منافق بازشناخته نمی‌شود."
---------
امام خامنه ای(حفظه الله) : بصیرت یعنی اینکه بدانیم شمری که سر امام حسین (ع) را برید همان جانباز جنگ صفین بود که تا مرز شهادت پیش رفت.
-------
امام صادق(ع) فرموده‌اند "ایمان خود را قبل از ظهور تكمیل كنید چون در لحظات ظهور ایمانها به سختی مورد امتحان و ابتلاء قرار می‌گیرند. "(كافی/1/370/6 ؛ كمال‌الدین/1/18)
-------
آیت الله محمد تقی مصباح یزدی :
در پاسخ به سؤالی مبنی چگونگی مقابله جوانان با مفاسد اخلاقی، گفت: بهترین و آسان‌ترین راهی که جوانان می‌توانند برای مقابله با مفاسد اتخاذ کنند، توسل به حضرت بقیة‌الله‌الاعظم(عج) است.
-------
عبدالله بن سنان می‌گوید: حضرت صادق علیه السلام فرمود: به زودی شبهه‌‌ای عارض شما می‌گردد؛ پس (در ایام) بدون نشانه‌ای که دیده شود و بدون امامی که شما را هدایت کند باقی خواهید ماند. در آن روز کسی نجات نمی‌یابد مگر آن کسی که به دعای غریق، دعا کند.
عرض کردم: «دعای غریق چیست؟» فرمود: می‌گویی:
یا اللهُ یا رَحْمنُ یا رَحِیمُ یا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ ثَبِّتْ قَلْبِی عَلَی دِینِکَ
من گفتم: یا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الاَبْصارِ ثَبِّتْ قَلْبِی عَلَی دِینِکَ. (راوی کلمه و الابصار را به دعا اضافه نمود) حضرت صادق علیه السلام فرمودند: «به راستی که خدای عزّوجل مقلب القلوب و الابصار است، اما آن‌چنان که من گفتم بگو: یا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ ثَبِّتْ قَلْبِی عَلَی دِینِکَ.»
----------
اگر این ولایت فقیه جهانگیر شود، امام زمان ما خواهد آمد، و این مقدمه سازی برای ظهور حضرت است. ما در دوران نائب امام زمان امتحان می‌شویم برای خود حضرت؛ اگر در امتحانات پای رکاب ولی فقیه ـ نائب امام زمان(ع) ـ پیروز شدیم، به امام زمان(ع) خواهیم رسید.
--------
امام صادق(ع):«امام خودت را بشناس، زیرا، هرگاه، امام خود را شناختی، تقدم یا تاخر این «امر ظهور»، زیانی به تو نرساند.»
---------
راز امنیت ایران از نگاه آیت الله جوادی آملی : ما (ایرانیان) به برکت اهل بیت علیهم‌السلام در میدان مین از مصونیت برخورداریم.
---------
«ان یَشَأ یُذهِبكُم ایُّهَا النّاسُ و یأتِ بِآخَرینَ وَ كانَ اللّهُ على ذلكَ قدیر» (نساء: 5.)133 اى مردم، اگر او بخواهد شما را از بین مى‌برد و افراد دیگرى به جاى شما مى‌آورد و خدا بر این كار تواناست.

آیه در سیاق برخى آیات در بى‌نیازى خدا از طاعت مردم و عدم زیان از مخالفت مردم است؛ زیرا آنچه در آسمان و زمین است مِلك اوست. سپس مى‌فرماید: براى خدا هیچ مانعى ندارد كه شما را از بین ببرد و جمعیتى آماده‌تر و مصمّم‌تر جانشین شما كند و خداوند بر این كار توانایى دارد.

شیخ طوسى، طبرسى، میبدى، زمخشرى، قرطبى، آلوسى، فیض كاشانى، طبرى و دیگر مفسّران از رسول خدا نقل كرده‌اند: «وقتى این آیه نازل شد، رسول خدا دست خود را به پشت سلمان زد و فرمود، آن جمعیت قوم این مرد، یعنى مردم عجم و فارس هستند.»

در بیابان گر به شوق کعبه خواهی زد قدم ... سرزنش ها گر کند خار مغیلان غم مخور
مدیر وبلاگ : مسعود موسوی
مطالب اخیر
موضوعات
پیوندها
نویسندگان
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

                    
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic