نبرد نهایی
امام على علیه‏السلام : هر كس چشم خود را [از نامحرم] فرو بندد، قلبش راحت می‏شود.
در حاشیه دیدار گروه موسوم به انجمن دفاع از آزادی مطبوعات با هاشمی رفسنجانی/
هاشمی از چه کسانی خواست مردم را از بی خبری نجات دهند؟/ انجمنی که اکثر اعضایش از بی‎بی‎سی سر درآوردند در دفتر هاشمی چه می‏کنند؟

 دیدار گروهی موسوم به انجمن دفاع از آزادی مطبوعات با آیت الله هاشمی رفسنجانی در حالی انجام شد که تعداد زیادی از اعضای این انجمن رسما به اپوزیسیون و شبکه های وابسته به دولت آمریکا و انگلیس پیوسته اند. در این گزارش سعی شده است تعدادی از اعضای این انجمن و اظهارات، فعالیت ها و اقدامات آنها معرفی تا ضرورت موضع گیری رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام و مرز بندی وی با این افراد بیشتر آشکار شود.

به گزارش رجانیوز به نقل از مرصاد، در این دیدار که افرادی مثل آقایان مظفر، سحر خیز، صفایی و خانم مفیدی صحبت کردند، غلامعلی رجایی مشاور هاشمی، محمود طباطبایی وکیل خاندان هاشمی و فائزه هاشمی نیز حضور داشتند.

اکبر رفسنجانی در این دیدار ضمن تقدیر از این انجمن که نیمی از اعضای آنها طی چند سال اخیر در خارج از کشور و در رسانه های وابسته به ایالات متحده و بریتانیا مشغول به فعالیت هستند گفت: "دفاع از آزادی مطبوعات امری ذاتی برای همه انسانها است، کسانی که از بیان حقایق می‌ترسند، از سانسور در رسانه‌ها استفاده می‌کنند".

این طیف که به دیدار آقای هاشمی رفتند در دولت اصلاحات با عناد خاصی به هاشمی هتاکی می کردند اما بعد از فتنه سال ۸۸ به دیدار با رفسنجانی علاقه خاصی نشان می دهند.

نگارش کتاب عالیجناب سرخپوش و اهانت های روزنامه زنجیره ای نشاط و توس و صبح امروز یادآور حملات اصلاح طلبان در سالهای میانی دهه ۷۰ است.

Description: 111111111 [1600x1200]

هاشمی رفسنجانی در دیدار انجمن موسوم به دفاع از آزادی مطبوعات، موضع خود را درباره تعداد زیادی از اعضای این مجموعه که هم‌اکنون به آمریکا و اروپا پناهنده شده‌اند، مشخص نکرد. هاشمی در این دیدار گفت: تلاش برای بی‌خبر گذاشتن مردم، بیهوده است. کسانی که از بیان حقایق می‌ترسند از سانسور در رسانه‌ استفاده می‌کنند.

یک دهه پیش کسانی از اعضای همین تیم که در مطبوعات کشور قلم می‌زدند با خروج از کشور در رادیو آمریکا، بی‌بی‌سی، رادیو زمانه و رسانه‌های اروپایی و آمریکایی استخدام شدند. شاید یکی از بدیهی ترین انتظارات اهالی رسانه کشور از رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در حالی که انجمن دفاع از آزادی مطبوعات را برای دیدار پذیرفته است روش کردن موضع خود در قبال این چنین افراد بود که نهایتا با آنها همراه است یا خیر.

این عناصر رسانه های بیگانه در داخل بودند که نظام را به سانسور و تلاش برای بی‌خبر گذاشتن مردم متهم می‌کردند اما طولی نکشید که پارا فراتر نهاده و به اهانت به مقدسات مردم رسیدند و زمینه ساز آشوب های فتنه ۸۸ شدند تا جایی که به یک باره وزیر ارشاد دوران اصلاحات با جمعی مطبوعاتی های اطراف خود در بی‌بی‌سی ظاهر شدند!

یکی از اعضای فعال این انجمن فریبا داوودی مهاجر است که بعد از فتنه ۸۸ از کشور گریخت و در یک برنامه تلویزیونی در صدای آمریکا رسما کشف حجاب و پناهندگی فکری و سیاسی خود را به کاخ سفید علنی کرد.

از دیگر اعضای این انجمن، محسن کدیور و حسن یوسفی اشکوری هستند که به حکم دادگاه انقلاب خلع لباس شدند و سابقه عناد آنها با مردم و نظام و آموزه‌های دینی امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) بر کسی پوشیده نیست.

از دیگر اعضای این انجمن، مرتضی کاظمیان و علی‌اکبر موسوی‌خوئینی هستند که مدتهاست به خارج گریخته، و به عنوان یک پناهنده به فعالیت های سیاسی خاص خود مشغول هستند.

برخی دیگر از اعضای این انجمن که در ایران هستند و در همین دیدار تصویر آنها در کنار  آیت‌الله هاشمی رفسنجانی ثبت شده است به جرم فعالیت گسترده در فتنه ۸۸ مدتها زندانی بودند.

بدون تردید یکی از اصلی ترین سوالات افکار عمومی از آقای هاشمی رفسنجانی این است که این انجمن با این سوابق و با این اعضایی که در داخل و خارج اوصافشان مشخص است، چگونه می‌خواهند مردم را از بی‌خبری درآورند، مردم را آگاه کنند و جلوی سانسور را بگیرند؟!

آیا جز این است که این افراد در رسما در سیستم سانسور و فرهنگ سیاسی و رسانه ای ایالات متحده، اسرائیل و انگلیس استخدام شده اند؟

Description: 2222222222222 [1600x1200]

بهمن ماه سال ۸۹ محسن کدیور عضو حلقه انجمن دفاع از آزادی مطبوعات و اتاق فکر لندن و همکار مهاجرانی در سایت اپوزیسیون جرس گفت: "به حکومت دموکراتیک سکولار فکر می کنم".

وی که ماهیت این جمع را رسما و بیش از پیش آشکار کرد از سران فتنه خواست تا هوادارانشان را برای اغتشاش و آشوب ۲۵ بهمن فراخوان کنند.

کاملا این فضا برای آقای هاشمی وجود داشت و از وی توقع می رفت که در این دیدار خودش و حاضرین را به مرز بندی با افرادی مثل محسن کدیور توصیه و البته به آن عمل کند.

در تصویر فوق مرتضی کاظمیان عضو انجمن دفاع از آزادی مطبوعات در کنار شیرین عبادی در یک جلسه وابسته به ضد انقلاب در برلین ۱۳۹۰ دیده می شود.

او هم مانند کدیور یکی از اعضای این انجمن است که دوستانشان به دیدار رئیس مجمع تشخیص مصلحت رفتند. مرتضی کاظمیان عضو تیم وب سایت ضد انقلاب روز آنلاین و مشاور یک مرکز جاسوسی در فرانسه است.

او بعد از فتنه ۸۸ سعی کرد با دوستان خود در داخل کشور ارتباطات گسترده ای ایجاد کند تا زمینه جاسوسی و جمع آوری اخبار به نفع بیگانگان را رقم بزند که با هوشیاری سربازان گمنام امام عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف این شبکه عنکبوتی جاسوسی متلاشی شد.

اوج افتخارات دوستان الیاس حضرتی در انجمن دفاع از آزادی مطبوعات، همراهی فریبا داوودی مهاجر عضو سابق این انجمن در جلسه مقدماتی تشکیل شورای ربع پهلوی است.

Description: 44444 [1600x1200]

این جلسه در اردیبهشت ۱۳۹۱ در آمریکا – ایالت ویرجینیا برگزار شد. در تصویر بالا داوودی مهاجر در کنار اسماعیل نوری علا از فعالین ضد انقلاب در جلسه محفلی ربع پهلوی حضور دارد. وی پیشتر مشاور استراتژیک محمد خاتمی بوده است.

علی اکبر موسوی خوئینی عضو دیگر انجمن دفاع از آزادی مطبوعات بوده است. وی در صدای آمریکا حاضر شد و در سالگرد ۱۸ تیر در این تلویزیون صحبت کرد.

Description: 5555555 [1600x1200]

وی نماینده دوره ششم مجلس شورای اسلامی است. موسوی خوئینی ها از فعالین فتنه ۱۸ تیر است که به همراه علی افشاری، عبدالله مومنی، حشمت طبرزدی و فاطمه حقیقت جو یک تیم آشوب در دانشگاه را تشکیل داده بودند، وی هم اکنون از دولت آمریکا حقوق می گیرد
نوع مطلب : مقالات، افشاگری، سیاسی، تفکرات غرب زده، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


درباره وبلاگ

حدیث از امام رضا (ع) :"همانا از كسانی كه مدعی مودت ما اهل بیت (ع) هستند، كسی هست كه در فتنه‌گری، برای شیعیان ما از دجال شدیدتر است. (راوی) گفتم: برای چه؟ (امام) فرمودند: به خاطر دوستی با دشمنان ما و دشمنی با دوستانمان. چون چنین شد، حق با باطل آمیخته می‌شود و مؤمن از منافق بازشناخته نمی‌شود."
---------
امام خامنه ای(حفظه الله) : بصیرت یعنی اینکه بدانیم شمری که سر امام حسین (ع) را برید همان جانباز جنگ صفین بود که تا مرز شهادت پیش رفت.
-------
امام صادق(ع) فرموده‌اند "ایمان خود را قبل از ظهور تكمیل كنید چون در لحظات ظهور ایمانها به سختی مورد امتحان و ابتلاء قرار می‌گیرند. "(كافی/1/370/6 ؛ كمال‌الدین/1/18)
-------
آیت الله محمد تقی مصباح یزدی :
در پاسخ به سؤالی مبنی چگونگی مقابله جوانان با مفاسد اخلاقی، گفت: بهترین و آسان‌ترین راهی که جوانان می‌توانند برای مقابله با مفاسد اتخاذ کنند، توسل به حضرت بقیة‌الله‌الاعظم(عج) است.
-------
عبدالله بن سنان می‌گوید: حضرت صادق علیه السلام فرمود: به زودی شبهه‌‌ای عارض شما می‌گردد؛ پس (در ایام) بدون نشانه‌ای که دیده شود و بدون امامی که شما را هدایت کند باقی خواهید ماند. در آن روز کسی نجات نمی‌یابد مگر آن کسی که به دعای غریق، دعا کند.
عرض کردم: «دعای غریق چیست؟» فرمود: می‌گویی:
یا اللهُ یا رَحْمنُ یا رَحِیمُ یا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ ثَبِّتْ قَلْبِی عَلَی دِینِکَ
من گفتم: یا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الاَبْصارِ ثَبِّتْ قَلْبِی عَلَی دِینِکَ. (راوی کلمه و الابصار را به دعا اضافه نمود) حضرت صادق علیه السلام فرمودند: «به راستی که خدای عزّوجل مقلب القلوب و الابصار است، اما آن‌چنان که من گفتم بگو: یا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ ثَبِّتْ قَلْبِی عَلَی دِینِکَ.»
----------
اگر این ولایت فقیه جهانگیر شود، امام زمان ما خواهد آمد، و این مقدمه سازی برای ظهور حضرت است. ما در دوران نائب امام زمان امتحان می‌شویم برای خود حضرت؛ اگر در امتحانات پای رکاب ولی فقیه ـ نائب امام زمان(ع) ـ پیروز شدیم، به امام زمان(ع) خواهیم رسید.
--------
امام صادق(ع):«امام خودت را بشناس، زیرا، هرگاه، امام خود را شناختی، تقدم یا تاخر این «امر ظهور»، زیانی به تو نرساند.»
---------
راز امنیت ایران از نگاه آیت الله جوادی آملی : ما (ایرانیان) به برکت اهل بیت علیهم‌السلام در میدان مین از مصونیت برخورداریم.
---------
«ان یَشَأ یُذهِبكُم ایُّهَا النّاسُ و یأتِ بِآخَرینَ وَ كانَ اللّهُ على ذلكَ قدیر» (نساء: 5.)133 اى مردم، اگر او بخواهد شما را از بین مى‌برد و افراد دیگرى به جاى شما مى‌آورد و خدا بر این كار تواناست.

آیه در سیاق برخى آیات در بى‌نیازى خدا از طاعت مردم و عدم زیان از مخالفت مردم است؛ زیرا آنچه در آسمان و زمین است مِلك اوست. سپس مى‌فرماید: براى خدا هیچ مانعى ندارد كه شما را از بین ببرد و جمعیتى آماده‌تر و مصمّم‌تر جانشین شما كند و خداوند بر این كار توانایى دارد.

شیخ طوسى، طبرسى، میبدى، زمخشرى، قرطبى، آلوسى، فیض كاشانى، طبرى و دیگر مفسّران از رسول خدا نقل كرده‌اند: «وقتى این آیه نازل شد، رسول خدا دست خود را به پشت سلمان زد و فرمود، آن جمعیت قوم این مرد، یعنى مردم عجم و فارس هستند.»

در بیابان گر به شوق کعبه خواهی زد قدم ... سرزنش ها گر کند خار مغیلان غم مخور
مدیر وبلاگ : مسعود موسوی
مطالب اخیر
موضوعات
پیوندها
نویسندگان
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

                    
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic