نبرد نهایی
امام على علیه‏السلام : هر كس چشم خود را [از نامحرم] فرو بندد، قلبش راحت می‏شود.
http://forum.bidari-andishe.ir/thread-31920.html

گزارش سازمان سیا در مورد جمعیت ایرانهمه حرف از کاهش جمعیت می‌زنند، و آمار و ارقام رسمی کشور و بین‌المللی نیز آن را تأیید می‌کند. گفته می‌شود ایران از نظر سرعت حرکت به سمت پیریِ جمعیت در رتبه سوم جهان قرار دارد؛ و این پیریِ جمعیت آثار و تبعاتی برای کشور در پی دارد. یکی از این تبعات «کاهش نیروی کار است و کشورهای غربی این موضوع را تجربه کرده و مهاجر پذیری را به عنوان راهکار در نظر گرفته‌اند»[1]. یکی دیگر از تبعات این است که «در جامعه‌ای که سالمندان بیشتر آن را تشکیل داده‌اند و نیروی جوان و کارآمد در اقلیت قرار دارد، به ناچار بخش عمده‌ای از این جمعیتِ جوانِ فعال می‌بایست مشغول نگهداری سالمندان جامعه شود و لذا جامعه از بخش زیادی از نیروی کار فعال خود محروم می شود»[2].
از دیگر تبعات این موضوع را «روانشناسان بیان می‌کنند ...


[تصویر: 222_26483.jpg]

از دیگر تبعات این موضوع را «روانشناسان بیان می‌کنند؛ هرچه خانواده‌ها دارای تک فرزندی باشند، فرزند خشن و پر توقع بار می‌آید، و در آینده نیز در جامعه؛ سرکش و خشن و مضر برای آن جامعه است»[3]. این موضوع «کاهش قدرت ملی و سیاسی کشور را هم به دنبال دارد»[4] که شرح آن یعنی وابستگی این دو مؤلفه به هم (دو مؤلفه‌ی جمعیت و قدرت ملی)، طولانی است و در این مقاله نمی‌گنجد. آثار و تبعات این موضوع آن‌چنان است که از آن باید تعبیر به «فاجعه» کرد. فاجعه‌ای که دشمنان اسلام و بلکه مستکبرین و قدرت‌طلبان عالم یکی از عاملان آن هستند و از آن اطلاع کامل دارند!

«سازمان CIA و جامعه اطلاعاتی آمریکا، در سال 1387 در گزارش های 2015 و 2025 اعلام کرده بودند، جمعیت ایران به سرعت در حال کاهش و در حدود عدد 1.5 فرزند برای هر خانواده رسیده است»[5]. این گزارش را آن‌ها 5 سال پیش اعلام کردند و حال آنکه این دغدغه مدت کوتاهی است که بر زبان‌ها افتاده است. آن‌ها بهتر از ما؛ از حال ما باخبرند! می‌دانید چرا؟

چون نقشه و فکر از آن‌هاست! فکر کاهش دادن جمعیت کشورهای جهان سوم و اسلامی از طرف آن‌هاست. یکی از نشریات عربی به نام «القراءات السّیاسیّه‏» طی مقاله‌ای مفصل پرده از طرحهاى آمریكا براى كاهش جمعیّت كشورهاى جهان سوّم و اسلامى برداشته و ابعاد مختلف این طرح استعمارى را تشریح می‌کند و نتیجه می‌گیرد‏ منظور از كنترل جمعیّت، حاكمیّت سیاسى است.[6]‏ در طرحهاى آمریكائى عنوان شده كه مدیریّت سیاسى در كشورهاى جهان سوّم از جمله كشورهاى اسلامى بایستى به لزوم پذیرش و تقویت سیاست‌هاى جمعیّتى بمنظور كاهش جمعیّت متقاعد شوند. بهمین جهت است كه هماهنگ با این طرح، سران اكثر كشورهاى اسلامى در مورد تنظیم جمعیّت به تشویق و تقویت مردم پرداخته و تسهیلاتى را به مؤسّسه‌هاى آمریكائى كه در اجراى سیاست‌هاى جمعیّتى فعّالند اختصاص می‌دهند.

الف- این مؤسّسه‏‌ها عبارتند از:

1- آژانس رشد و توسعه بین المللى آمریكا (U.S.Agendy for International Developlent) مشهور به (U .S .A I D) یا مؤسّسه آژانس همكارى آمریكائى كه هزینه تمامى طرحهاى كاهش جمعیّت در كشورهاى اسلامى را به عهده دارد.

2- باث فایندر (path Finder) كه وسائل جلوگیرى از باردارى را تولید كرده و در دسترس زنان قرار می‌دهد و با آژانس همكارى آمریكائى نیز همكارى می‌نماید.

3- طرحهائى در مورد فاصله انداختن بین زایمان‌ها مشهور به ام. بى. اس Marketing of Birth Spacing M .B .S كه از جانب آژانس همكارى آمریكا پشتیبانى می‌شود. این مؤسّسه به پخش وسائل جلوگیرى از باردارى در كشورهاى اسلامى می‌پردازد.

ب- سازمانهاى بین‌المللى‏

1- سازمان بهداشت جهانى

2- سازمان تغذیه و كشاورزى بین المللى (فائو)

3- سازمان فرهنگى (یونسكو)

4- شوراى جمعیّتى

از امور قابل توجّه این است كه تمامى این سازمانها در كنار فعّالیّتهاى مخصوص به خود به سیاستهاى تنظیم جمعیّت در كشورهاى اسلامى نیز می‌پردازند.[7]

در این مورد حرف زیاد است و ما انشاءالله در این مورد بیشتر خواهیم نوشت تا نشان دهیم روندی که در پیش است عینا و یقینا در مسیر خواسته‌های قدرت‌طلبان عالم است.
پاورقی:

[1] پایگاه خبری زنان پرس

[2] پایگاه خبری مشرق

[3] همان

[4] باشگاه خبرنگاران

[5] همان

[6] رساله نكاحیه (كاهش جمعیت ضربه‌اى سهمگین بر پیكر مسلمین)، ص 85

[7] همان، ص 94


منبع
نوع مطلب : مقالات، افشاگری، فرهنگی، مدارک دخالتهای غرب در ایران امروز، سبك زندگی اسلامی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


درباره وبلاگ

حدیث از امام رضا (ع) :"همانا از كسانی كه مدعی مودت ما اهل بیت (ع) هستند، كسی هست كه در فتنه‌گری، برای شیعیان ما از دجال شدیدتر است. (راوی) گفتم: برای چه؟ (امام) فرمودند: به خاطر دوستی با دشمنان ما و دشمنی با دوستانمان. چون چنین شد، حق با باطل آمیخته می‌شود و مؤمن از منافق بازشناخته نمی‌شود."
---------
امام خامنه ای(حفظه الله) : بصیرت یعنی اینکه بدانیم شمری که سر امام حسین (ع) را برید همان جانباز جنگ صفین بود که تا مرز شهادت پیش رفت.
-------
امام صادق(ع) فرموده‌اند "ایمان خود را قبل از ظهور تكمیل كنید چون در لحظات ظهور ایمانها به سختی مورد امتحان و ابتلاء قرار می‌گیرند. "(كافی/1/370/6 ؛ كمال‌الدین/1/18)
-------
آیت الله محمد تقی مصباح یزدی :
در پاسخ به سؤالی مبنی چگونگی مقابله جوانان با مفاسد اخلاقی، گفت: بهترین و آسان‌ترین راهی که جوانان می‌توانند برای مقابله با مفاسد اتخاذ کنند، توسل به حضرت بقیة‌الله‌الاعظم(عج) است.
-------
عبدالله بن سنان می‌گوید: حضرت صادق علیه السلام فرمود: به زودی شبهه‌‌ای عارض شما می‌گردد؛ پس (در ایام) بدون نشانه‌ای که دیده شود و بدون امامی که شما را هدایت کند باقی خواهید ماند. در آن روز کسی نجات نمی‌یابد مگر آن کسی که به دعای غریق، دعا کند.
عرض کردم: «دعای غریق چیست؟» فرمود: می‌گویی:
یا اللهُ یا رَحْمنُ یا رَحِیمُ یا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ ثَبِّتْ قَلْبِی عَلَی دِینِکَ
من گفتم: یا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الاَبْصارِ ثَبِّتْ قَلْبِی عَلَی دِینِکَ. (راوی کلمه و الابصار را به دعا اضافه نمود) حضرت صادق علیه السلام فرمودند: «به راستی که خدای عزّوجل مقلب القلوب و الابصار است، اما آن‌چنان که من گفتم بگو: یا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ ثَبِّتْ قَلْبِی عَلَی دِینِکَ.»
----------
اگر این ولایت فقیه جهانگیر شود، امام زمان ما خواهد آمد، و این مقدمه سازی برای ظهور حضرت است. ما در دوران نائب امام زمان امتحان می‌شویم برای خود حضرت؛ اگر در امتحانات پای رکاب ولی فقیه ـ نائب امام زمان(ع) ـ پیروز شدیم، به امام زمان(ع) خواهیم رسید.
--------
امام صادق(ع):«امام خودت را بشناس، زیرا، هرگاه، امام خود را شناختی، تقدم یا تاخر این «امر ظهور»، زیانی به تو نرساند.»
---------
راز امنیت ایران از نگاه آیت الله جوادی آملی : ما (ایرانیان) به برکت اهل بیت علیهم‌السلام در میدان مین از مصونیت برخورداریم.
---------
«ان یَشَأ یُذهِبكُم ایُّهَا النّاسُ و یأتِ بِآخَرینَ وَ كانَ اللّهُ على ذلكَ قدیر» (نساء: 5.)133 اى مردم، اگر او بخواهد شما را از بین مى‌برد و افراد دیگرى به جاى شما مى‌آورد و خدا بر این كار تواناست.

آیه در سیاق برخى آیات در بى‌نیازى خدا از طاعت مردم و عدم زیان از مخالفت مردم است؛ زیرا آنچه در آسمان و زمین است مِلك اوست. سپس مى‌فرماید: براى خدا هیچ مانعى ندارد كه شما را از بین ببرد و جمعیتى آماده‌تر و مصمّم‌تر جانشین شما كند و خداوند بر این كار توانایى دارد.

شیخ طوسى، طبرسى، میبدى، زمخشرى، قرطبى، آلوسى، فیض كاشانى، طبرى و دیگر مفسّران از رسول خدا نقل كرده‌اند: «وقتى این آیه نازل شد، رسول خدا دست خود را به پشت سلمان زد و فرمود، آن جمعیت قوم این مرد، یعنى مردم عجم و فارس هستند.»

در بیابان گر به شوق کعبه خواهی زد قدم ... سرزنش ها گر کند خار مغیلان غم مخور
مدیر وبلاگ : مسعود موسوی
مطالب اخیر
موضوعات
پیوندها
نویسندگان
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

                    
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic